Satılık Tekneler

Feretti Yeni 960 Amiral Gemisini Tanıtıyor
12/14/2012
Önümüzdeki ilkbahar satışa sunulacak olan yeni Feretti 960 markanın ürün gamının en tepesinde yerini alacak.
 
Feretti ilkbaharda satışa sunulacak olan yeni amiral gemisi 960’ın ilk fotoğrafını yayınladı. Yeni 960 Feretti tersanelerinin bu güne dek ürettiği en büyük plaining yatı olarak bayrağı 881’den teslim alıyor.

Feretti Yeni 960 Amiral Gemisini Tanıtıyor 

Tekne alt güvertede yer alan dört misafir suiti ve ana güvertenin baş tarafında yer alan bir master suit olmak üzere beş büyük kamaraya sahip olan ilk Feretti plaining yatı olma özelliğini taşıyor.Ana güvertedeki kemerli pencereler teknenin iç kısmına bol bol doğal ışık sağlarken baş taraftaki geniş pencereler de master suite ışığın yanısıra güzel bir manzara sunuyor.

Feretti Yeni 960 Amiral Gemisini Tanıtıyor 

Küpeştelerin kıvrımları 12 kişilik yemek yeme alanı ile aynı seviyede olduğundan bu bölümde de manzara kesilmemiş oluyor. Teknede öne çıkan en önemli yenilik Feretti’nin kıç tarafta yarattığı beach club benzeri alan. Hizmet teknesinin girdiği garaj bölümünün üzerine iki minder yerleştirilmiş, ve yüzme platformunun orta kısmı yükselip alçalarak 4.5 metreye kadar bir hizmet teknesinin vinç olmaksızın yüzer bir iskeleye yanaşır gibi teknenin içine yanaştırılabilmesini sağlıyor.

Feretti Yeni 960 Amiral Gemisini Tanıtıyor 

960’ta yer alan tek kumanda istasyonu yükseltilmiş kaptan köşkünde bulunuyor.  Bu kaptan için harika olsa da Feretti’nin akıcı ve şık tasarımına kıyasla biraz tuhaf durmuş. Kıç taraftaki garaj sayesinde flybridge’in üzeri deniz oyuncaklarından arındırılmış oluyor ve tamamen güneşlenme alanı olarak değerlendirilebiliyor.

Üç motor seçeneği de MTU tarafından sunulmuş.  Standard 2,218 beygirlik versiyon tekneyi 27.5 mil sürate çıkarabilirken daha ateşli olan 2,628 beygirlik motor seçeneği 31 millik bir tam yol sürati sağlıyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint