Satılık Tekneler

Feadship'in 73M Süperyatı ''Predator''
9/6/2023 Feadship'in 73M Süperyatı ''Predator''  predator

Feadship
yapımı 72,8 metre boyundaki süperyat Predator, satış listelerine girdi. Birden fazla rekoru kırarak 2008 yılında suya indirilen süperyat, balta burun yapısıyla dikkat çekiyor.

predator
 
Dış tasarımı ve mimarisi De Voogt Naval Architects tarafından yapılan süperyat Predator’ın yapım aşamasında yer alan kaptanı, günümüzde de Predator’daki görevini sürdürüyor. Mükemmel kondisyonda olan süperyat en son 2016 yılında kapsamlı refit altına girmişti.

predator
 
Hacmi 1467 GT olan süperyatın iç mekanlarında, modern ve çağdaş bir atmosfer var. İç mekanları Bannenberg & Rowell Design tarafından dekore edilen süperyat Predator’ın, özellikle ana salonunun hayli aydınlık olması öne çıkıyor. 

predator

Salonun odak noktası olan oturma alanı, 360 derece yuvarlak biçimde tasarlanmış. 8 kişilik yemek masası, bu bölümün ön tarafına doğru konumlandırılmış.
 
predator

Süperyat Predator’da 5 misafir kamarası var. Toplamda 10 kişilik konuk grubunu ağırlayabilen süperyatın master süiti, ana güvertede ve gövdenin genişliğinin tamamına yayılmış biçimde. Suitin özel ofis alanı, iki ayrı giyinme odası ve banyosu var.

Predator
 
Lüks ve konforu bir araya getiren süperyatın güneş güvertesinde, Jakuzzi ve güneşlenme alanı var. Hard top tavan ile gölgelenen güvertede yemek masası da yer alıyor.

Predator
 
Modern ve agresif çizgilere sahip olan süperyat Predator’da dört MTU motor düzeni tercih edilmiş. Maksimum 28 knot sürate çıkabilen süperyatın seyir sürati 20 knot.

Predator
 
Predator için talep edilen liste fiyatı 79.000.000 Euro.

Predator

www.feadship.nl


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint