Satılık Tekneler

''Feadship 1011'' Gizli Proje Suya İndi
10/10/2023 ''Feadship 1011'' Gizli Proje Suya İndi Feadship 1011

Feadship
’in sır gibi sakladığı 103 metrelik süperyat projesi 1011, suya indirildi. Gün ışığında ilk defa görüntülenen süperyat, Hollandalı stüdyo Sinot Yacht Architecture & Design tarafından tasarlandı. Modern bir profile sahip olan tasarımda 1100 metre kare cam kullanıldı. 

Feadship 1011

Süperyatın öne çıkan detayları arasında, 15 metre boyundaki servis teknesi garajı bulunuyor. Bu garaj, Feadship’in şimdiye kadar hayata geçirdiği en büyük gövde kapağına sahip. Süperyatta dört ayrı sıcak küvet yer alıyor. Ana güvertenin yüksekliğinin tamamını kullanan geniş yüzme havuzu da derinliğiyle fark yaratıyor. Süperyatın başüstü güvertesinde ise helikopter pisti var.

Feadship 1011

Feadship’in şimdiye kadar suya indirdiği en büyük dördüncü süperyat olan proje 1011’in mimarisini, Azure Yacht Design yaptı. Deniz testlerinin ise yıl sonuna kadar tamamlanması planlanıyor. 

www.feadship.nl

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.