Satılık Tekneler

Falcon’un 10 Metrelik Yeni Servis Teknesi
8/15/2023 Falcon’un 10 Metrelik Yeni Servis Teknesi falcon tenders

Falcon Tenders
, 10 metre boyundaki yeni süperyat servis teknesi tasarımını tanıttı. Baştan aşağı özel olarak tasarlanan teknenin 1,8 milyon İngiliz sterlini olduğu açıklandı. 

falcon tenders

Hibrit itiş sistemine sahip olan bu özel tasarım, çift Hyundai V6 motorlarla donatılmış. Ek olarak 20 kW’lık elektrik motoru bulunuyor. İçen yanmalı motorları, teknenin 40 knot’a kadar süratlere erişebilmesini sağlıyor.

falcon tenders

10 knot’a kadar süratlerde ise itiş gücünü tamamen elektrik motorlar üstleniyor. Bu sayede, manevralarda ve özellikle marina içi seyirlerde tamamen sessiz çalışıyor. Sadece elektrik motorları ile bir saate kadar batarya ömrü var.

falcon tenders

Sürdürülebilir İskoç derisi ve yine sürdürülebilir, kaynağı belirli olan bambu malzemeler kullanılarak döşenmiş olan iç mekanları dikkat çekiyor. 

falcon tenders

Bireysel kullanıcılar için değil, sadece bir süperyata servis amacıyla tasarlanmış olan tekne, Falcon’un hedef pazarının denizcilikteki en lüks sınıf olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. 

falcon tenders

Teknik özellikleri:

Boyu: 10,60 metre
Genişliği: 2,96 metre
Draftı: 0,56 metre
Maksimum sürati: 40 knot

falcon tenders
 
falcon-tenders.com
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.