Satılık Tekneler

Elektrikli X Shore 1 Suya İndi
9/2/2022 Elektrikli X Shore 1 Suya İndi İsveçli elektrikli tekne üreticisi X Shore, boyu 6,5 metre olan günlük gezi tipi teknesi X Shore 1’i piyasaya sürdü.

X Shore 1

Stockholm’de gerçekleştirilen ve canlı olarak yayınlanan lansmanda, X Shore’un CEO’su Jenny Keisu yeni teknelerini tanıttı. Sürdürülebilirlik, sessiz seyir ve fiyat anlamında erişilebilirlik başlıkları altında birleşen tasarım, üreticinin 8 metrelik Eelex 8000 modelinin bir küçüğü olarak ortaya çıkarıldı. 

X Shore 1

Maksimum 30 knot sürate erişebilen teknenin seyir sürati 20 knot. 50 deniz mili menzil sunabilen tamamen elektrikli modelde, 63 kWh’lik tek batarya yer alıyor. Tek batarya olmasının yegane avantajı; hızlı şarj ile 50 dakika gibi kısa bir sürede doldurulabiliyor olması. 

X Shore 1

Entegre yüzme platformuna sahip açık kıç tasarımı dikkat çekiyor. Bu bölümde gövde genişliğinin tamamı güneşlenme alanı olarak kullanılıyor.

X Shore 1

Top ve Open olarak iki ayrı versiyon halinde piyasaya sürülen X Shore 1; Utility, Performance ve Premium donanım opsiyonlarına sahip.

Yeni X Shore 1’in vergiler hariç başlangıç fiyatı 99 bin Euro olarak açıklandı. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.