Satılık Tekneler

Dünyanın en büyük ikinci Boat Show'u ''CNR Avrasya Boat Show'' Yarın Açılıyor!
12/16/2022 Dünyanın en büyük ikinci Boat Show'u ''CNR Avrasya Boat Show'' Yarın Açılıyor! 17-24 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek CNR Avrasya Boat Show, 16.kez deniz severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Denizcilik sektörünün birbirinden değerli ve özel ürünlerinin sergileneceği CNR Avrasya Boat Show, 1500 üzerinde markanın 3500’den fazla deniz aracını, dünyanın dört bir yanından gelen deniz meraklıları ile bir araya getirecek.


CNR Avrasya Boat Show
 
Dünya denizcilik sektörünün en büyük ikinci fuarı CNR Avrasya Boat Show, 17-24 Aralık 2022 tarihleri arasında, her zamanki adresi İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek
 
Türkiye’de boat show denince akla gelen tek fuar olma özelliğini de taşıyan CNR Avrasya Boat Show, uzun bir aradan sonra sektörün buluşma adresi olacak. Son model teknelerin sergileneceği ve amatör denizcilikle uğraşan on binlerce ziyaretçinin alım yapmak için geleceği fuar, kapılarını bu yıl 16’ncı kez açacak.
 
Fuar; mega yat, tekne ve yelkenlilerle ilgilenen profesyoneller ile birlikte amatör denizciliğe meraklı ziyaretçiler tarafından da yoğun ilgi görecek. Her bütçeye uygun deniz araç ve malzemesinin bulunacağı CNR Avrasya Boat Show, katılımcı firmalara stoklarını tüketme, yeni siparişler alma ve 2022 yılı için planladıkları ticaret oranlarına ulaşma olanağı sağlayacak.

cnravrasyaboatshow.com
 

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.