Satılık Tekneler

Denizaltı Süperyat ''Migaloo M5''
2/19/2024 Denizaltı Süperyat ''Migaloo M5'' Migaloo M5

Avusturya menşeili tasarım stüdyosu Migaloo, boyu 165 metre olan konsept denizaltı tasarımını tanıttı. Lüks bir süperyat özelliğini taşıyan konsept tasarım, Christian Gumpold’un kaleminden ortaya çıktı. 

Migaloo M5 Migaloo M5
Migaloo M5 Migaloo M5

“Hususi denizaltı süperyat” olarak tanıtılan dev konsept, geleceğin süperyat dünyasını yeniden şekillendirmesi amacıyla tasarlandı.

Migaloo M5 Migaloo M5
Migaloo M5 Migaloo M5


Konsept tasarım M5’in 250 metre derine dalabilmesi ve dört haftaya kadar su altında kalabilmesi hesaplanıyor. Migaloo M5’in 9300 deniz milini aşan menzili ve su üstünde 20 knot, su altında ise 12 knot sürate erişebilmesi bekleniyor. 

Migaloo M5

Denizaltı süperyat Migaloo M5’de 20 kişilik misafir grubu konaklayabiliyor. Toplam mürettebat ihtiyacı ise 40 kişi. Konseptte 36 kişilik yemek masası, şarap mahseni ve sinema salonu yer alıyor. Bir süperyattan beklenen tüm donanımları fazlasıyla taşıyan Migaloo M5’in iki ayrı yüzme havuzu, Jakuzzi’si ve helikopter pisti de var. 
 
www.migaloo-submarines.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint