Satılık Tekneler

D-Marin Göcek, 2012'nin En İyi Marina İşletmesi
12/18/2012  D-Marin Göcek, 2012'nin En İyi Marina İşletmesi

Skal International İstanbul tarafından bu yıl 15'incisi düzenlenen ve 'Turizm Oscarları' olarak bilinen Skalite Ödülleri'nin Marina İşletmeciliği kategorisindeki sahibi D-Marin Göcek oldu.

Küresel turizmi yaymak amacıyla yola çıkan, uluslararası Sivil Toplum Kuruluşu SKAL'ın bünyesinde yer alan Skal International İstanbul'un Skalite 'Turizmde Kalite' ödülleri 15. kez sahiplerini buldu. İlki 1998 yılında düzenlenen ve geleneksel hale gelen Skalite Ödülleri'ne Marina İşletmeciliği dalında D-Marin Göcek layık görülürken, D-MarinTurgutreis de Turgutreis Klasik Müzik Festivali ileTürkiye Skal Bölge Kulüpleri kategorisinde Bölge Özel Ödülü almaya hak kazandı.

Turizm Oscarları olarak bilinen Skalite Ödülleri'nde 2004, 2007, 2008, 2009 ve 2010 yıllarında marina işletmeciliği ödüllerini kucaklayan D-MarinTurgutreis'in ardından bu yıl aynı kategorideki ödül yine D-Marin Marinalar Grubu'na bağlı D-MarinGöcek'in oldu. D-Marin Göcek'in bu yıl layık görüldüğü bir diğer ödül ise Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği tarafından 3'üncüsü düzenlenen,Türkiye turizm endüstrisinde kaliteyi yönetmenin önemini vurgulamak amacıyla verilen 'Quality Management- Kalite Yönetimi' ödülü oldu.

D-Marin Marinalar Grubu'na 2010 yılında katılan D-Marin Göcek; denizde 378, karada 150 tekne kapasitesine sahiptir. Dalaman Uluslararası Havalimanı'na sadece 22 km mesafede bulunan D-MarinGöcekGöcek beldesi merkezinde, 250 metre uzunluğundaki, mavi bayraklı tek özel plaja sahip bulunuyor. D-Marin Göcek, D-Marin Marinalar Grubu'ndaki diğer tüm marinalar gibi hizmetlerini geliştirmeye devam ederken, süper yat Bağlama tesisleri konusundaki faaliyetlerine de çok yakında yenilerini eklemeye hazırlanıyor.

Aldığı uluslararası ödüllerle hizmet farkını ortaya koyan D-Marin Marinalar Gubu, uluslararası premium bir marka zinciri olarak hizmet alanını geliştirmek ve zenginleştirmek üzere hazırlık ve çalışmalarını son sürat sürdürüyor.

haberler.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.