? ClubSwan 125 Çığır Açmaya Hazırlanıyor

Satılık Tekneler

ClubSwan 125 Çığır Açmaya Hazırlanıyor
3/16/2021 ClubSwan 125 Çığır Açmaya Hazırlanıyor ClubSwan 125

Yeni ClubSwan 125, supermaxi normlarını yeniden yazıyor. North Technology Group şirketleri, Southern Spars, Future Fibers ve North Sails işbirliğiyle sağlanacak olan ve bir ‘şaheser’ niteliğindeki armasıyla ClubSwan 125 çığır açmaya hazırlanıyor.

ClubSwan 125

Lüks yelkenli yat endüstrisinin önde gelen markalarından Nauthor’s Swan’ın, ilk olarak 2006’da ClubSwan 42 ile pazara sunduğu ClubSwan modellerinde, performans ön plana çıkıyor. Sürat, tekonoloji ve potansiyel rekabetçi yelkencilik fikirleri üzerine geliştirilen ClubSwan’ın son projesi 125, Nautor’s Swan’ın Finlandiya tesislerinde inşa ediliyor. 

ClubSwan 125

Juan Kouyoumdjian tarafından tasarlanan ClubSwan 125, 2021 yılı içerisinde sahibine teslim edilecek. Dünyanın en süratli supermaxi yatı olacak olan ClubSwan 125, bu özelliğini tasarım harikası eğimli foil sistemine borçlu. 

ClubSwan 125

North Technology Group şirketleri, Southern Spars, Future Fibers ve North Sails, uzun yıllardır ClubSwan yelkenli yatlarına arma ve yelken tedarik ediyor. Bu şirketlerin ‘güverte üstü güç ünitesi’, adını verdiği arma ve yelken donanımı paketi ClubSwan 50 sınıfının tamamında kullanıldığı gibi ve yeni ClubSwan 125’te de karşımıza çıkacak.

ClubSwan 125 

ClubSwan 125’in yarışçı potansiyelini en üst seviyeye çıkarmak için, Southern Spars tarafından 55 metre boyunda özel bir karbon direk tasarlandı. Dört gurcatalı direkte iki deflektör yer alacak. Tasarım ve imalatın her aşamasında, North Sails’ın 3Di RAW ve Helix Structure Luff yelken planının performansını maksimuma çıkarabilmek üzere çalışıldı. Özel tasarım karbon yarış bumbası tüm bu performans odaklı tasarımı daha da yukarı seviyelere çekebilmek üzere geliştirildi.

Fotoğraflar: Southern Spars
Nautor's Swan  Brokerage
Eva Stina KjellmanYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

escort sirinevler wormax