Satılık Tekneler

Centouno Navi'den ''VESPRO''
8/1/2023 Centouno Navi'den ''VESPRO'' İtalyan tersane Centouno Navi, 16 buçuk metrelik günlük gezi sınıfı yatı VESPRO’yu tanıttı. “Alacakaranlık” anlamına gelen vespro adını taşıyan model, karbon ve fiberglas malzemenin hibrit sandviç metoduyla bir araya gelmesiyle imal edilen hafif bir gövdeye sahip. 

vespro

Hafif gövdesi sayesinde oldukça verimli bir tekne olan VESPRO, çift MAN 8V 1200 beygir motorlarla donatılacak. İtiş sistemi MJP 350X su jetleri olan teknenin 56 knot sürate erişebileceği hesaplanırken, seyir süratinin 50 knot olacağı açıklandı. Maksimum sürat ile 350 deniz mili menzil sunabilecek. 

vespro

Çağdaş bir tasarıma sahip olan VESPRO, açık plan bir tasarım. Kıç tarafındaki güneşlenme alanında katlanarak açılan platformlar kıç güvertenin alanını ve yüzme platformunu genişletiyor. Hard top tavan yapısı ile tasarlanan motoryatın kullanışlı ve esnek düzeni dikkat çekiyor.

centounonavi.it/vespro-yacht/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint