Satılık Tekneler

Britannia Yatı'nın Replikası için Online Destek Kampanyası
12/7/2012

 


Britannia Yatı'nın Replikası için Online Destek Kampanyası

İngiltere Kralı George V’in (1865-1936) özel yatı olan Britannia’nın replikasının inşa edilmesi için kurulan Britannia Vakfı yıl sonuna kadar 500,000 £ toplamak için iddialı bir kampanya başlattı.

Online fonlama platformu kickstarter.com tarafından yürütülen kampanya için start verildi. Tüm tutar 30 Aralık tarihine kadar toplanamazsa tüm bağışlar geçersiz sayılıyor.

Kimliği açıklanmayan bir sponsor şimdiden yatın yapımı için gereken -ve milyonları bulması beklenen- tutarın tamamını karşılayacağını belirtmiş olsa da, Britannia Vakfı kampanyadan gelecek ekstra paranın yatın Studio Faggioni tarafından yapılacak iç mekanlarının en üst kalitede olmasını sağlayacağını belirtiyor.

Yardımınız olmadan Britannia’nın tasarım ve inşasını onu bir zamanlar dünyanın en inanılmaz ve hayranlık uyandıran yatlarından biri yapan standart ve spesifikasyonlara uygun olarak tamamlamak mümkün olmayacak.”
diyor kickstarter.com’da yer alan kampanyanın sloganı.

Kampanya'ya bağış yapmanın dışında proje destekçilerine golf topu, kol düğmesi gibi Britannia temalı ürünlerden, yatın tamamlanmasından sonra yararlanılabilecek lüks charter paketlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede ürün ve hizmet satın alma olanağı da sağlıyor. Yat suya indirildikten sonra hayır kurumları için yardım kampanyaları düzenlenmesinde de hizmet verecek.

Britannia Yatı'nın Replikası için Online Destek KampanyasıYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

Aynı kampanyanın SAVARONA için de yapılması gereklidir!!!

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint