Satılık Tekneler

Bluewater Group, The Ocean Race’de Yer Alacak!
12/21/2022 Bluewater Group, The Ocean Race’de Yer Alacak! Bluewater Group, 2022-23 The Ocean Race’de 11th Hour Racing Team’in resmi tedarikçisi oldu. Her iki oluşumun da temelinde sürdürülebilir gelecek için yenilik fikrinin olması, bu birlikteliğin fitilini ateşledi.

11th Hour Racing Team

Bu ortaklık neticesinde, 11th Hour Racing Team’in büyük yarışın duraklarındaki üslerinde, yüksek performanslı arıtılmış su istasyonları yer alacak. Bu istasyonlarda, Bluewater’ın patentli SuperiorOsmosis teknolojisiyle artacağı su ücretsiz olarak dağıtılacak. SuperiorOsmosisTM teknolojisi günde 7 bin litreye kadar arıtılmış su sağlayabiliyor. Arıtma işleminde kimyasallar, zehirli metaller, bakteri, virüs ve mikroplastik benzeri kirleticiler tamamen ayrıştırılıyor. 

Anlaşmaya göre 2022-23 The Ocean Race sonunda yelken takımıyla Bluewater ortak hareket ederek su istasyonları için geçici evler bulacak. Bluewater, plastik şişelerde su taşınmasını sonlandırmayı amaçlıyor. 

The Ocean Race startı 15 Ocak 2023’te Alicante, İspanya’da verilecek. 

 
www.11thhourracingteam.org
www.theoceanrace.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.