Satılık Tekneler

Benetti Motoryat ''Opus'' Cannes’da
9/14/2023 Benetti Motoryat ''Opus'' Cannes’da opus

Tüm hızıyla devam eden Cannes Yachting Festival’ın bir gözdesi de, 34 metrelik motoryat Opus

opus opus

Benetti yapımı olan motoryat, tersanenin geçtiğimiz Haziran ayında suya indirdiği Oasis 34M serisinin altıncı gövdesi. RWD tasarımı olan motoryatın mimarisini üreticisi Benetti’nin kendi ekibi yaptı. Opus’un rengi metalik gri, gövdesi ve üst binasıysa “köpek balığı grisi” olarak anılıyor. 

opus

Cannes Yachting Festival’da sergilenen motoryatın iç mekanları, New York menşeili stüdyo Bonetti & Kozerski tarafından tasarlandı. Çok sayıda sosyalleşme ve rahatlama alanına sahip olan motoryatın ana salonuna dairesel cam kapılardan giriş yapılıyor.

opus opus
opus opus

Açık plan olarak tasarlanan ana salon, misafirler tarafından birden fazla amaç için kullanılabiliyor. Naturel tonların tercih edildiği salon alanının pencerelerindeki ahşap paneller dikkat çekiyor. Sakin ve ahenkli renkler Opus’un şıklığı ve konforunu ilk bakışta hissettiriyor.

opus

Üç kat güverte düzenine sahip olan motoryat Opus, 10 kişilik konuk grubunu ağırlayabiliyor. Muazzam alana sahip tekne sahibi süiti baş tarafta konumlanıyor.

opus opus
opus opus

Diğer misafir kamaraları ise, alt güvertede olacak şekilde düzenlenmiş. Motoryatın toplam mürettebat sayısı kaptan dahil 7 kişiyle sınırlandırılmış.

opus opus

www.benettiyachts.it

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint