Satılık Tekneler

Baltic 80’in Yapımına Başlandı!
1/8/2024 Baltic 80’in Yapımına Başlandı! Pembe gövdeli özel tasarım Baltic 80 yelkenli yatın, yapımına başlandığı açıklandı. Finlandiya menşeili üreticinin paylaştığı bilgiye göre, yüksek performanslı 24 metrelik yelkenlinin 2024 yazında sahibine teslim edilecek. 

Emma

Tecrübeli bir yatçı tarafından satın alınan projenin odağı sadece gezi değil, yat yarışlarında da rekabet edebilecek lüks bir yelkenli olması. Tersanenin yeni jenerasyon olarak nitelendirdiği tasarım, önceki Baltic modellerine göre daha sportif bir görünüme sahip.

Emma

Çift dümen palasıyla tasarlanan yelkenli yatta, hareketli salma yapısı tercih edilmiş. Geniş kıç yapısı sayesinde kıç aynadan açılan platform, jet itiş sistemine sahip Williams 395 servis botunun garajına erişim sağlıyor.

Yelkenli gezi modunda iken, kendi tramola atan ve geniş bir arabaya sahip olan self-tacking cenova, bumbaya sarılabilen ana yelken ve alçak coachroof tavanı sayesinde kokpit biminisi ile donatılabiliyor. 

www.balticyachts.fi

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint