Satılık Tekneler

Azimut’dan 3 Yeni Hibrit Model
3/16/2023 Azimut’dan 3 Yeni Hibrit Model Azimut Seadeck

Azimut Yachts
, boyları 17 ile 24 metre arasında üç yeni hibrit motoryatını açıkladı. Seadeck serisi olarak tanıtılan yeni modeller, İtalyan üreticinin “doğaya dönüş” idealini hayata geçiriyor.

Azimut Seadeck

Farkındalık ve sürdürülebilirlik odaklı yeni Seadeck serisinin giriş modeli 17,25 metre boyundaki Seadeck 6. Boyları 21,88 ve 24 metre olan diğer iki model ise, sırasıyla Seadeck 7 ve 8 olarak açıklandı. Emsal motoryatlara göre ortalama yüzde 40 daha az salınım yapan motoryatlar, kıç teras güverteleriyle dikkat çekiyor. Fun Island adı verilen tasarım fikri, Seadeck modellerinde iç ve dış mekanları engelsiz biçimde birbirine bağlarken, kapalı alanda geniş camlar sayesinde misafirlerin denizle iç içe olmalarını sağlıyor.

Azimut Seadeck

Ünlü tasarımcı Alberto Mancini ile Matteo Thun ve Antonio Rodriguez iş birliğiyle ortaya çıkarılan konseptler, Azimut’un en güncel teknolojilerine sahip olacak. 

Azimut Seadeck

Boyu 18 metreyi geçen, ilk Volvo hibrit itiş sistemine sahip motoryat olma özelliğini taşıyacak olan Seadeck serisinin planning gövde yapısı sayesinde, %40’a varan oranlarda daha düşük karbondioksit salınımı yapacağı hesaplanıyor.

Azimut Seadeck

Azimut, yeni Seadeck serisinin giriş modelini Boot Düsseldorf 2024’te tanıtmayı hedefliyor. Seadeck 7 ve Seadeck 8 modelleri ise, 2024 yılı içerisinde ilerleyen tarihlerde lanse edilecek.

 
Azimut Seadeck Azimut Seadeck

Fotoğraflar: Azimut Yachts
azimutyachts.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.