Satılık Tekneler

Andreani İmzalı 56M Katamaran ''Cat 50''
2/21/2023 Andreani İmzalı 56M Katamaran ''Cat 50'' Cat 50

İtalyan tasarımcı Pierangelo Andreani, 56 metrelik katamaran gövdeli süperyatını paylaştı. Tasarımın çok amaçlı kıç platformu, ilk bakışta dikkat çeken özelliği olarak karşımıza çıkıyor. 

Cat 50

Çok amaçlı geniş platformu merkezine alan tasarım, Andreani ve MICAD firmasının genel müdürü Amedeo Migali’nin ortak çalışması sonucu ortaya çıkarıldı.

Cat 50

Genişliği 20 metre olan katamaran gövdeli süperyatın hacmi ise 1200 GT. Katamaran gövdeli süperyatın öne çıkan kıç platformu sadece plaj kulübü olarak değil; yüzme havuzu, helikopter pisti veya servis teknelerini taşımak için kullanılabiliyor. 

Cat 50

Adı Cat 50 olarak açıklanan tasarım, gri gövdesi ve güçlü çizgileriyle göz kamaştırıyor. Misafir kamaralarında dışa doğru katlanarak açılan balkonlar tasarlanmış.

Cat 50

Ana güvertesi süperyatın kıç bölümüne kadar kişiselleştirilebilen tasarımın tüm versiyonlarında, tam donanımlı bar ve geniş yemek alanları sunuluyor. Süperyatta 12 kişilik misafir kapasitesinin yanı sıra 16 kişilik mürettebat yer alıyor. 

Cat 50

www.andreanidesign.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.