Satılık Tekneler

Altıncı Motopanfilo Süperyat Suya İndi!
12/22/2023 Altıncı Motopanfilo Süperyat Suya İndi!

Benetti’nin Motopanfilo serisinin altıncı gövdesi suya indirildi. Boyu 36,8 metre olan süperyatın Mart 2024’te sahibine teslimatı yapılacak. 

Tersanenin Viareggio tesislerinde yapımı tamamlanan süperyatın, 60’ların Navetta çizgilerini taşıyan tasarımı, Francesco Struglia tarafından gerçekleştirildi. İç mekanlarını ise Lazzarini Pickering Architects tasarladı. İç ve dış yaşam alanlarında tercih edilen mobilyaların hemen hemen tamamı, süperyat için özel olarak tasarlandı.

Motopanfilo

Geniş plaj kulübüne sahip olan süperyatta, 10 kişilik misafir kapasitesi var. Toplamda 5 misafir kamarasının ötesinde, 7 kişilik mürettebat için ayrı yatak kapasitesi mevcut. 

IMO Tier III regülasyonları çerçevesinde, SCR sistemi entegre edilen Motopanfilo serisi bu altıncı gövde, önceki modellere kıyasla emisyon açısından daha çevre dostu bir süperyat. Çift MAN 12V motorları sayesinde 17 knot sürate rahatlıkla erişebiliyor. 

www.benettiyachts.itYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint