Satılık Tekneler

87 Model Amels 'Sheergold' Süperyat Satılık
9/11/2023 87 Model Amels 'Sheergold' Süperyat Satılık Sheergold

Amels
’in özel yapım süperyatı 42 metrelik Sheergold, satılık olarak listelendi. Kendini kanıtlamış bir süperyat olan Sheergold, 1987’de suya indirilmişti. Yıllara meydan okuyan süperyatın çok iyi durumda olduğunun özellikle altı çiziliyor. 

Sheergold Sheergold

Hollandalı Diana Yacht Design’ın mimarisini yaptığı süperyat, 387 GT hacim sunuyor. Bannenberg & Rowell Design tasarımı olan süperyat, 1980’lerin geleneksel çizgilerini yaşatıyor. Nostaljik iç mekanlarında, klasik ahşap detaylar ve balık sırtı ahşap paneller dikkat çekiyor. 

Sheergold Sheergold

Toplam 8 kişilik konuk grubunu ağırlayabilen süperyatta 4 ayrı kamara yer alıyor. Tekne sahibi süiti ile VIP süit ana güvertede konumlanıyor. İkiz yataklı iki misafir kamarası ise alt güvertede. Toplam 9 mürettebat için ise 5 mürettebat kamarası var. 

Sheergold Sheergold

Sheergold’un Zodiac Medline 550 modeli 100 beygirlik bir servis botu ve 60 beygirlik bir Yamaha motora sahip Capelli T500 tipi servis botu var.

Sheergold Sheergold

Süperyatın boyası 2022 yılında baştan aşağı yenilenmiş. Ağır bakımları da tamamlanan çift Caterpillar motoru ile süperyat, 13 knot sürate erişirken 11,5 knot seyir sürati yapıyor. 

Sheergold Sheergold

Sheergold için talep edilen liste fiyatı 5.500.000 Euro. 


www.amelsyachting.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint