Satılık Tekneler

73 Metre ''Palmilla'' Tanıtıldı
11/3/2021 73 Metre ''Palmilla'' Tanıtıldı 73 metre boyunda ve 5 kat güverteye sahip olan, süperyat konsepti Palmilla tanıtıldı. Josh Rodriguez tasarımı olan süperyat, çelik gövde ve alüminyum üst binaya sahip, 1300 GT hacminde tam deplasman bir tasarım. 

süperyat konsepti Palmilla

Modern süperyat estetiklerine sahip ama geleneksel çizgiyi koruyan Palmilla, baştan kıça kadar kesintisiz akan hatlara sahip. Önden bakıldığında yuvarlak hatlarıyla daha geleneksel bir görünüm sunan süperyat, profilden bakıldığında ise, daha modern ve agresif bir silüet ortaya koyuyor. 

süperyat konsepti Palmilla süperyat konsepti Palmilla

Sertifikalı helikopter pisti, Airbus ACH 145 tipi büyüklüğe sahip helikopterlere kadar taşıyabiliyor. Ana güvertesinde 3,5’a 5,5 metrelik yüzme havuzu yer alıyor. Kıç güvertede aynı yüzme havuzunun devamında, güneşlenme minderleri ve bar bölümü bulunuyor. Ana güverte aynı zamanda, ana salon ve yemek alanıyla birlikte iki ayrı VIP kamaraya yer veriyor. 

süperyat konsepti Palmilla

Ana güvertenin iki üstünde yer alan tekne sahibi güvertesinde, özel merdivenle erişilebilen jakuzzi havuzu var. 

süperyat konsepti Palmilla süperyat konsepti Palmilla

Geleneksel bir tekne sahibi kamarasının çok ötesinde, süperyattan beklenen tüm lüks unsurları bir arada sunan ve özel tasarlanmış bir güverte olan tekne sahibi güvertesi, tamamen izole şekilde yaşamaya yetecek donanımları barındırıyor. 

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.