Satılık Tekneler

70 Metrelik Tankoa ''Milano'' Süperyat Tanıtıldı
3/5/2024 70 Metrelik Tankoa ''Milano'' Süperyat Tanıtıldı MilanoT700

İtalyan yat üreticisi Tankoa, Milano T700 proje isimli 70 metre boyundaki yeni konsept süperyatını tanıttı. Dubai Uluslararası Yat Fuarı’nda gerçekleştirilen tanıtıma, Tankoa Yachts CEO’su Poerio da katıldı. 

MilanoT700

Nauta Design tarafından tasarlanan süperyatın adı, tasarım stüdyosunun merkezi olan Milano şehrinden geliyor. Çağdaş profili, sofistike ve şık çizgileriyle öne çıkan süperyat, beş kat güverteden oluşuyor.

MilanoT700

Ana güvertesinde konforlu açık hava salonu yer alırken, merdiven basamaklarıyla bağlandığı plaj kulübüne kesintisiz geçiş sağlanabiliyor. Üst güvertesi tamamen tekne sahibine ayrılan süperyatta, tekne sahibine özel çalışma ve giyinme odalarının yanı sıra iki ayrı banyo yer alıyor. Özel yüzme havuzu ve baş üstündeki helikopter pistine, tekne sahibi güvertesinden direkt ulaşım mümkün. 

MilanoT700 MilanoT700
MilanoT700MilanoT700

Süperyatta toplam 12 kişilik mürettebat kapasitesi var. Alt güvertedeki mürettebat bölümünde sadece kamaralar değil, tam donanımlı çamaşırhane ve mürettebat spor salonu da yer alıyor. 

MilanoT700

Misafirler için ayrı spor salonu, sinema salonu, bar ve çok sayıda güneşlenme alanı Milano konseptinde karşımıza çıkıyor. Bunun ötesinde sauna ve masaj odaları da emsal boyutlardaki süperyatlarda olduğu gibi, bu projede de düşünülmüş.

MilanoT700 MilanoT700
MilanoT700 MilanoT700

Büyük yüzme havuzu ve denizin üstüne neredeyse sıfıra kadar inebilen balkonlar da, diğer süperyat nitelikleri olarak tasarıma eklenmiş. 

MilanoT700

Konsept süperyat Milano’nun sürdürülebilirlik amaçlı dizel-elektrik hibrit motorları 16,5 knot sürate erişebilmeyi mümkün kılıyor. Methanol yakıt hücreleri ise, ekstra güç ihtiyacı için konsepte dahil edilmiş.

MilanoT700 MilanoT700
 
www.tankoa.it
www.nautadesign.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint