Satılık Tekneler

58M Tankoa T580 2024’te Hazır!
2/23/2023 58M Tankoa T580 2024’te Hazır! T580

Genoa, İtalya’da yer alan Tankoa Yachts tersanesi, 58 metre boyundaki T580 süperyatın gövde ve üst binasının fotoğraflarını paylaştı. Fotoğraflarda göründüğü üzere, gövde ve üst binanın bir araya getirildiği açıklanan projenin 2024’te sahibine teslim edileceği teyit edildi. Süperyatın makine ve jeneratörleri de montaj için hazır. 

T580

Tasarımı Francesco Paszkowski tarafından yapılan tamamen özel tasarım olan T580, Tankoa’nın şimdiye kadar inşa edeceği en büyük üçüncü süperyat olacak. Sportif hatlarıyla dikkat çeken süperyat, ‘World Wide Explorer’ olarak nitelendiriliyor. Genişliği 10 metre ve hacmi 850 GT olan süperyat, 5 bin deniz mili menziliyle uzun seyirler için özel olarak tasarlandı. Dev projenin satışı 2021 yılında gerçekleşmişti. 

T580

Süperyatın başüstünde helikopter pisti yer alıyor. Katlanarak açılan terasıyla dikkat çeken geniş plaj kulübü ve yine kıç bölümde karşımıza çıkan spa ve masaj odaları, öne çıkan özellikler arasında. Tam kapsamlı spor salonu ve fly deck’te yer alan yüzme havuzu ise, bahsedilmesi gereken diğer lüks özellikleri.

T580

www.tankoa.it 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.