Satılık Tekneler

52 Metre Royal Huisman Suya İniyor
1/31/2024 52 Metre Royal Huisman Suya İniyor Royal Huisman’ın Project 406 isimli 52 metrelik süperyatının yapımı tamamlandı. Tersanenin yeni Vollenhove tesislerinde tamamlanan süperyat, suya indirilmek üzere Amsterdam’a sevk edildi. 

Project 406

Altı kat güverteye sahip olan tasarım, sportif balıkçı tipinde bir profile sahip. Bu özelliğiyle dünyanın en büyük sportif balıkçısı olarak da anılan süperyatın, yüksek burun ve alçak kıç kokpit silueti dikkat çekiyor. Bunun yanında sportif balıkçı imajını tamamlayan yüksek kule şeklindeki kapalı üst güvertesi, misafirlere benzersiz panoramik manzaralar sunmak üzere tasarlanmış. 

Project 406

Project 406 adlı süperyat, Royal Huisman’ın 350 kişilik dev mühendis ekibinin ortak çalışması neticesinde geliştirildi. Alüminyumdan inşa edilen gövde ve üst binası, en yüksek kalite standartları gözetilerek yapıldı.

Tecrübeli bir yatçı tarafından satın alınan dev proje, Amsterdam’da gerçekleşecek olan törenle suya indikten sonra deniz testlerine başlayacak.

Project 406

www.royalhuisman.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint