Satılık Tekneler

50 Metrelik Süperyat Plan B Satıldı!
12/22/2023 50 Metrelik Süperyat Plan B Satıldı! Boyu 50 metre olan explorer tipi süperyat Plan B satıldı. Christie Yachts aracılığıyla satış listesinde yer alan süperyat için 14,9 milyon Euro talep ediliyordu. 

Plan B

Orijinalinde Avustralya donanması için tasarlanan ve inşa edilen bir donanma gemisi olan Plan B, 1973 yılında suya inmişti. Sonrasında lüks bir süperyata dönüştürülen gemi, askeri havasını güncel haliyle de benzersiz bir şekilde koruyor. 

Plan B

Süperyatın ana güvertesinin kıç tarafında, gölgelenmiş 10 kişilik yemek bölümü yer alıyor. Kanepelerle çevrelenmiş bar bölümü, gece vakti 150 inçlik dev ekrana yansıtılan projeksiyon ile açık hava sineması olarak kullanılabiliyor. 

Plan B

Köprü güvertesinde ikinci bir açık salon mevcut. Bu güvertede açık ve kapalı yemek bölümleri, kayarak açılan tavandan yere kadar uzanan camlar dikkat çekiyor. Tam anlamıyla bir kış bahçesi olarak tasarlanan bu güvertedeki ahşap detaylar öne çıkıyor. 

Plan B

Airbus H145 tipi helikopter taşıyabilen güçlendirilmiş helikopter pistinde, uzun menzilli seyirler için yakıt ikmal donanımı da var. 

Plan B

Toplamda 12 kişilik misafir kapasitesini, ana güvertedeki master süit ve alt güvertedeki 4 ayrı misafir kamarası oluşturuyor. Konaklayabilen mürettebat kapasitesi ise 16 kişi. Beş kat güverteye sahip olan süperyat Plan B’nin hacmi 746 GT.

Plan B

Explorer tipi süperyat Plan B’nin, 12 knot maksimum sürate erişebilmesini sağlayan çift Caterpillar dizel makinesi var. Seyir sürati 10 knot olan süperyat 6 bin deniz mili menzil sunuyor. 

Plan B


www.christieyachts.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint