Satılık Tekneler

50 Metrelik Feadship’in İç Renovasyonu Tamamlandı
7/7/2022 50 Metrelik Feadship’in İç Renovasyonu Tamamlandı Feadship yapımı 50 metrelik süperyat Adventure, Aralık 2021’de el değiştirmiş ve kapsamlı iç mekan yenilenmesi projesi için karaya alınmıştı. 

Adventure

İç mekanların tamamen yeniden tasarlanması işi, iç tasarımcı Tino Zervudachi tarafından yapıldı. Özel sanat eserleri ve dikkat çekici renk tonları, iç mekanların öne çıkan nitelikleri olarak karşımızda. Sıcak bir atmosfer ortaya koyan meşe zemin ve duvar panelleri, yeni dekoratif unsurlarla mükemmel uyum yakalayacak şekilde korundu. Bu işlemlerin yanı sıra, süperyatın dış boyası da tamamen yenilendi. 

Adventure

Yeni sahibinin yatırımları sayesinde iç mekanlarının yanı sıra, dış görünüm itibariyle de yenilenen Adventure için Y.CO charter yönetiminden David Price; ''Adventure şimdiye kadarki en iyi haliyle karşımızda'' dedi. Artık farklı bir seviyeye çıktığının altını çizen Price, süperyatın kiralama takvimi için ''Listeye eklendiği andan itibaren hızla dolmaya başladı. Yaz sezonunu çok yakında kapatmış olacak.'' diye ekledi. 

Adventure

Toplamda 12 kişilik misafir konaklama kapasitesi sunan süperyat Adventure’ın master kamarası, ana güvertede konumlanıyor. 6. kamara opsiyonel olarak masaj terapi odası olarak düzenlenebiliyor. İç ve dış yemek alanları 20'şer kişilik konuk ağırlayabilecek kadar geniş. 

Adventure Adventure
Adventure Adventure

Yaz sezonunu Adriyatik’te geçirecek olan Adventure, kış sezonunda Karayipler’de seyredecek. Süperyatın haftalık kiralama bedeli 225 bin Euro’dan başlıyor. 

Adventure
 
www.feadship.nl

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.