Satılık Tekneler

49 Metre ''Chasseur'' Satış Listesinde!
10/3/2023 49 Metre ''Chasseur'' Satış Listesinde! Chasseur

Tam boyu 48,8 metre olan Christensen yapımı süperyat Chasseur satış listelerinde yer aldı. Bugün itibariyle piyasaya sunulan süperyat Northrop and Johnson tarafından listelendi. Süperyat için talep edilen fiyat 32 milyon 750 bin USD.

Chasseur

Dış tasarımı ve mimarisi Christensen Shipyards’ın kendi ekipleri tarafından yapılan süperyat, 2016 yılında suya indirilmişti. Geçtiğimiz yıl kapsamlı bir refite giren Chasseur, yeniden mükemmel kondisyona getirilip bir yıl aradan sonra satılık olarak listelenmiş oldu. 

Chasseur Chasseur

Süperyat Chasseur’un iç mekanları VARO Interior Design tarafından yapıldı. Toplamda 13 kişilik misafir ağırlama kapasitesi olan süperyatta, kaptan dahil 10 kişilik mürettebat görev yapıyor. 

Chasseur

Süperyatın ana salonunda doğal renkler tercih edilmiş. Açık renkli mobilyalar ve yumuşak dokuma yüzeylerin benzersiz uyumu altında, 12 kişilik yemek bölümü karşımıza çıkıyor.

Chasseur Chasseur
Chasseur Chasseur

Ana salondaki geniş pencereler sayesinde doğal ışık, içeriyi alabildiğine aydınlatıyor. Tekne sahibi kamarası da ana güvertede yer alıyor. Güvertenin eninin tamamını kullanan tekne sahibi kamarasında, king size yatak ve iki ayrı banyo bulunuyor. Banyolarda yerden ısıtma mevcut. 

Chasseur Chasseur

Spor salonu ve helikopter pisti gibi önemli süperyat unsurlarını da barındıran Chasseur’da, 12 kişiyi ağırlayabilen geniş yüzme platformu tasarlanmış. Öte yandan skylounge güvertesinde güneşlenme minderleriyle birlikte, tam donanımlı bir bar yer alıyor. 

Chasseur

www.christensenyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint