Satılık Tekneler

47 Metre Royal Huisman ''Nilaya''
4/3/2023 47 Metre Royal Huisman ''Nilaya'' Hollandalı tersane Royal Huisman, 46,8 metrelik yelkenli süperyatının vaftiz törenini gerçekleştirdi. Adı Nilaya olarak açıklanan yelkenli süperyat, Amsterdam’daki Milli Denizcilik Müzesi’nin önünde objektiflerin karşısında yer aldı. 

Royal Huisman Nilaya

Zarif tasarımı ve şıklığıyla görenleri büyüleyen tek direkli yelkenlinin yapımı, geçtiğimiz Şubat ayında tamamlanmıştı. Yüksek performanslı bir cruiser olarak tasarlanan yelkenli süperyatın adı Nilaya, Sanskritçe’de “kutsal ev” anlamına geliyor.

Yelkenli süperyat Nilaya’nın mimarisi Reichel / Pugh Yacht Design tarafından yapıldı. Yapım aşamasında, MCM Newport’dan Nigel Ingram sahibinin proje müdürü olarak görev aldı. İç ve dış tasarımlarını ise Nauta Design yaptı. 

Royal Huisman Nilaya

Üstün mühendislik ve teknoloji barındıran, Royal Huisman’ın yeni tescilli Featherlight tasarım ve üretim metodu çerçevesinde ortaya çıkarılan yelkenli Nilaya, tersanenin bu metodu uyguladığı ilk yat olma özelliğini taşıyor.
 
www.royalhuisman.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint