Satılık Tekneler

45 Metre Konsept Süperyat ''Kumu''
9/26/2023 45 Metre Konsept Süperyat ''Kumu'' Kumu

D-iD
yat tasarım stüdyosu, 45 metre boyundaki explorer tipi süperyat konseptini tanıttı. İngiliz stüdyo, bu hafta gerçekleşecek olan Monaco Yacht Show’da konsept süperyatı meraklılarına tanıtacak. 

Kumu

Konsept süperyat Kumu’nun tasarımında baş rolü oynayan, stüdyonun kurucu ortakları Dimitris ve Kate Hadjidimos, konukların çevre manzarasını herhangi bir fiziksel veya görsel engel olmadan, kapalı mekanlarda da iç içe yaşayabileceği şekilde tasarladı.

Kumu

Master süit ve ana güverte kamaralarında da tavan pencereleri yer alıyor. Bu sayede gün ışığı, iç mekanlara olabildiğince üst seviyede taşınmış oluyor. 

Kumu

Ana güverte salonundan kıç güverteye doğru uzanan bar, iç ve dış mekanları akışkan bir şekilde iç içe kılıyor. Ana güvertede ayrıca 12 kişilik yemek bölümü var. Süperyatta 5 misafir ve 3 mürettebat kamarası mevcut. Spa ve spor salonu gibi dikkat çeken alanlar da ayrıca tasarlanmış.

Kumu

Güneş güvertesi alanı 225 metre kare, katlanarak açılan balkonları da dahil edildiğinde toplam plaj kulübü alanı ise 65 metre kare. Süperyatta iki servis botu ve su sporları oyuncakları için ayrı bir garaj alanı da düşünülmüş. 

d-id.uk

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.