Satılık Tekneler

30 Metre Konsept Katamaran ''DOMUS''
3/13/2023 30 Metre Konsept Katamaran ''DOMUS''

Domus Cat

Van Geest Design
ve Rob Doyle Design, 30 metrelik konsept katamaran tasarımı için güçlerini birleştirdi. Önceki tasarımları olan 40 metrelik trimaran’ın genlerini taşıyan bu yeni 30 metrelik tasarım, geçen yıl tanıtılan Domus trimaranın yeniden ölçeklendirilmiş hali olarak karşımıza çıkıyor. 

Domus Cat

Otuz metrelik konsept katamaran Domus Cat, üst güverteyi temel yapı olarak kullanarak muazzam bir yaşam alanı sunuyor. Bir çok katamarana kıyasla çok daha geniş bir tasarım olan Domus Cat, sadece güverte alanı olarak değil, iç mekan alanı olarak da emsallerine göre daha büyük alanlara sahip. Ek olarak ana güvertesinin her iki tarafında balkonlar da bulunuyor. 

Domus Cat Domus Cat

Domus Cat’in iç mekanlarında sinema salonu ve iki VIP kamaraya doğrudan bağlanan yemek bölümü düşünülmüş. Üst güverteye direkt erişimi olan dümen evi, katamaranın merkezinde konumlandırılmış. Ana güvertedeki merdivenler ise, gövdelerde yer alan kamaralara erişim sağlamak üzere tasarlanmış. İskele gövdede 44 metrekarelik alan mürettebata ayrılırken, sancak güverte fazladan misafir kamaralarını yerleştirecek şekilde düşünülmüş. 

Domus Cat

Optimize edilmiş güneş enerjisi ve batarya sistemi sayesinde gün ışığında saatlerce seyir yapabilen Domus Cat, ürettiği fazladan enerjiyi gece karanlığı için bataryalarında depolayabiliyor. Bu sayede demirdeyken sıfır emisyon ve sıfır gürültüyü misafirlerine garanti ediyor.  

Domus Cat

 
Fotoğraflar: Van Geest DesignYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

helooo i wanna buy howmuch is it. Im from HOlland and I need it, it looks beautiful. Im a Prince of Netherlands, and I will buy it rof a Royal Company of Evil Corp. How much? I till sail the world waters with a prince and a princess on its floor. Send me the Price asap. Or else my Princess is going to get mad. Best regards, Mattis van Oranje

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint