Satılık Tekneler

2 Numaralı ''Sunreef 100'' Yapılacak!
11/8/2023 2 Numaralı ''Sunreef 100'' Yapılacak! Polonya menşeili Sunreef Yachts, tam boyu 28,63 metre olan katamaran gövdeli motoryatı 100 Sunreef Power için ikinci siparişin onaylandığını açıkladı. Dört mevsim kullanıma uygun bir tasarım olan katamaran gövdeli lüks motoryat, Sunreef’in kendi tasarım ekibi tarafından ortaya çıkarılmıştı. 

100 Sunreef Power

Katamaran olması sayesinde muazzam bir yaşam alanı ortaya koyan tasarımda, sahibinin talepleri doğrultusunda çok geniş çaplı kişiselleştirmeler yapılabiliyor. Siparişi kesinleşen ikinci 100 Sunreef Power olacak olan bu motoryatta, 4 kamaralı düzen oluşturulacak. Toplamda 8 kişilik misafir kapasitesi sunacak olan motoryatın, tekne sahibi kamarasında king size yatak ve kamaraya özel manzaralı dinlenme alanı tasarlanacak. 

100 Sunreef Power

Motoryatın kıç kokpit alanı, genişliğin tamamından faydalanır şekilde karşımıza çıkıyor. Hidrolik kıç platformu ve iki büyük model jetski sığdırılabilen garaj gibi özellikler, geniş ve çok yönlü kıç kokpit alanını tamamlıyor. 

Baş üstü terası ise 100 Sunreef Power modelinin en dikkat çeken özellikleri arasında. Ana salondan doğrudan erişilebilen bu bölümde geniş oturma alanı, güneşlenme minderleri, bar ve masalar bulunuyor. 

100 Sunreef Power

Sunreef; çift 1300 beygirlik motorlarla donatılacak olan 100 Sunreef Power katamaranın sürat verilerini henüz paylaşılmamış olsa da, gövde yapısı ve kuvvetli motorları sayesinde yüksek performans ve yakıt verimliliğini garanti ediyor.

sunreef-yachts.com/enYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint