Satılık Tekneler

127 Metre Yelkenli ''Koru'' Teslim Edildi
4/14/2023 127 Metre Yelkenli ''Koru'' Teslim Edildi Oceanco-Koru

Oceanco
, 127 metre boyundaki yelkenli süperyatı sahibine teslim etti. İlk seyrini Cebelitarık’a yapan üç direkli dev yelkenlinin 16 knot süratle seyrettiği öğrenildi. 

Oceanco-Koru

Hollanda’da yapılan en büyük yelkenli yat sıfatının ötesinde, dünyanın en büyük yelkenlisi unvanına da sahip olan yelkenli süperyatın adı Koru. Koru, Yeni Zelanda yerlilerinden Maoriler’in dilinde ‘yeni başlangıçlar’ anlamına geliyor.

Oceanco-Koru

Proje adı Y721 olarak bilinen süperyatın sahibi ve detayları gizli tutulsa da, yat dünyasında Amazon’un sahibi Jeff Bezos tarafından yaptırıldığı konuşuluyor. Oceanco sözcüsünün açıklamasına göre, kişisel değerler itibariyle tüm müşterilerinin gizliliğine önem verdikleri için, tersane olarak yelkenli süperyat Koru’nun sahibiyle ilgili bilgilendirme yapılmayacak. 

Oceanco-Koru

Siyah gövde ve beyaz üst binasıyla dikkat çeken üç direkli yelkenli süperyat Koru’nun kıç güvertesinde geniş bir yüzme havuzu var. Çok sayıda açık güverteye sahip olan yelkenlide, geniş alanlar fark yaratıyor. 

www.oceancoyacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.